GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 4014579
nr 401 4579
Fat
Fajans, 1700-tal, dia34, (skador)
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 20 mars 2006
350 kr
550 kr
650 kr
900 kr
1.100 kr